Advent a Püspökségen - sajtótájékoztató

2006. 11. 16.

Meghívó   a  Püspöki Palotába november 16-án délelőtt 11 órára  az „Advent a Püspökségen”   sajtótájékoztatóra.

Megnyitja kapuit 2006 decemberében az „Adventi udvar„ a Püspöki Palota kertjében.

Csatlakozva a többi magyarországi püspöki székhelyeken már évek óta megrendezett adventi programokhoz a Székesfehérvári Püspökségen is elindulnak a „szent várakozás” napjait szebbé, gazdagabbá tevő rendezvények.

A Székesfehérvári Kézműves Egyesület, a Hit és Fény és Pro Vobis fogyatékkal élők kézműves műhelyei, az Alba Caritas Hungarica, a székesfehérvári egyházközségek, a katolikus oktatási intézmények tanulói, az Antiochia mozgalom, a cserkészek, zenészek, zenekarok és sok jó szándékú ember összefogásával megvalósuló adventi programokkal a Székesfehérvári Püspökség a fehérvári polgárok számára meghittebbé szeretné tenni a karácsonyi készülődés napjait.

A sajtótájékoztatón Spányi Antal megyés püspök ismerteti az adventi Püspökségi programokat, jótékonysági rendezvényeket.

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

Bertáné Pintér Katalin
Egyházmegyei sajtóreferens
Érdeklődni lehet az Egyházmegyei Hivatal 22-510-694-es telefonszámán.