Nyitott templom estéje

2008. 12. 20.

A Barátok templomában 2007-ben nagy sikerrel megrendezett "Nyitott templom estéje" idén is nagy szeretettel várja mindazokat, akik szeretnék mélyebben megtapasztalni az advent, a várakozás idejének igazi lényegét, vagy akár csak szeretnének egy kis nyugalmat találni a Városház téri nyüzsgésben.

Idén két alkalommal tartjuk nyitva ilyen formában templomunkat: december 13-án és december 20-án, advent két utolsó szombatján, 17-20 óráig.

Az előző alkalmakhoz hasonlóan ismét lesz lehetőség lelki könyvek olvasására, beszélgetési alkalomra, közbenjáró imádságra, csendes szentségimádásra és gyónási lehetőségre is. Természetesen azokat is várjuk, akik csak megnéznék, hogyan néz ki egy templom belülről, vagy egyszerűen szeretnének egy kicsit csendben lenni, megtapasztalni a nagy forgatag közepette a szívük mélyén élő békét.

Szeretettel várunk minden kedves látogatót!

Rácskai Tamás
ifjúsági iroda