Sajtótájékoztató - az elmúlt év jótékonysági gyűjtéseinek eredményeiről

2007. 01. 11.

Szeretettel meghívjuk sajtótájékoztatóra a Székesfehérvári Püspöki Palotába 2007. január 11-ére, délelőtt 11 órára a díszterembe.

Téma:
Spányi Antal megyés püspök tájékoztatást ad az elmúlt év jótékonysági gyűjtéseinek eredményeiről.

A Székesfehérvári Egyházmegye jótékonysági gyűjtéseiről folyamatosan tájékoztattuk a sajtót a 2006-os évben. A november – decemberi gyűjtés eredménye a székesfehérvári hajléktalan szálló, a gyermekotthon, a leány-anya szálló részére, valamint a kislángi tűzkárt szenvedett család számára olyan kimagasló volt, amelyről érdemes beszélni. Az „Adventi udvarban” több ezer adakozó, jólelkű székesfehérvári ember fordult meg, hogy a karácsony valóban a szeretetről, az adásról szóljon.

A sajtótájékoztató végén lehetőség nyílik a Püspökség folyamatban levő munkáival kapcsolatban felvetődő kérdések megbeszélésére pl. püspökségi programok, építkezések.

Egyházmegyei Sajtóiroda Székesfehérvár
Bertáné P. Katalin