- beszámoló

2008. 03. 15. |



Délelőtt a Szemináriumi templomban ünnepi, püspöki szentmise volt Szent József tiszteletére.

A Szent József szentmisén az egyházmegye híveivel együtt nagyrédei zarándokok és ministrámnsok is részt vettek plébánosuk vezetésével, valamint Zircről érkezett ciszterci diakónus atyák is szolgáltak a szentmisén.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

 

 


 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk