Vox Mirabilis hangversenybérlet

2013. 04. 07. | | frissítve 2013. 03. 26.

Kedves Barátaink!

Nagy szeretettel ajánlom figyelmükbe a Vox Mirabilis Kamarakórus Hangversenybérletének 4. koncertjét!

Vendégünk a Hermann László Vonószenekar, FMK Nőikar – Budapest, Zemlényi Eszter és Csapó József énekművészek.

Műsoron Pergolesi, Haydn és Mozart művek.

Szeretettel várunk minden zenekedvelőt!

Plakát letölthető:  1304voxmirabilis_husvet.pdf (246 kB)

Kedves Zenekedvelő Barátaink!

Nagy szeretettel ajánlom figyelmükbe a Vox Mirabilis Kamarakórus Hangversenybérletének harmadik koncertjét, melyre 2013. február 23-án este 7 órai kezdettel a székesfehérvári Jézus Szíve templomban kerül sor!

Vendégünk a Semmelweis Vonósnégyes, akiknek a tagjai most is praktizáló belgyógyászok, az amatőr kamaramuzsika kiváló művelői, akik idén ünneplik 30 éves fennállásukat. Magas színvonalú muzsikájukat  Zeneakadémia Rektori Tanácsa 2008-ban Musica Dilecta díjjal jutalmazta. Konrád György brácsaművész közreműködésével Mozart: g-moll vonósötösét adják elő.

Szeretettel várunk minden zenekedvelőt! Támogató jegyek a helyszínen kaphatók!

Plakát letölthető:  voxmirabilis03.jpg (347 kB)

Kedves Zenekedvelő Barátaink!

Szeretettel várunk mindenkit a Vox Mirabilis Kamarakórus hangversenybérletének 2. koncertjére, melyre 2012. december 22-én 19 órakor kerül sor a Jézus Szíve templomban! Egy igazi, hangulatos karácsonyi hangversenyen vehetnek részt, felkészülve lélekben is az ünnepre!

decemberi plakát

Vendégünk a Senza Dirigente Kamarazenekar, Zemlényi Eszter és Barlay András énekművészek.

Várjuk családjával, barátaival együtt!

Plakát letöltése:  1212voxmirabilis02.pdf (1 MB)

Szeretettel várunk minden zenekedvelőt hangversenybérletünk 1. koncertjére, vendégünk az UniCum Laude Énekegyüttes.

„A Lélek gyümölcse a zenében Palestrinától Billy Joelig”

Az UniCum Laude már nevében is tükrözi műsorpolitikáját, amely a zenetörténet széles rétegeinek ritkán hallható, különleges darabjaira épül. Az együttes repertoárjában megtalálhatók a reneszánsz egyházzene és a madrigálok legszebbjei, csakúgy, mint a modern hangzásokra törekvő kortárs zene képviselői. Különleges az a hangzásvilág is, melyet a hat férfiénekes mutat be. Az együttes valamennyi tagjának magas szintű kórusmúltja van, többségük karnagyi diplomával rendelkezik, néhányan szólistaként is vállalnak fellépéseket. A kamaraéneklés igazi kihívás minden énekesnek, hiszen így mód van az egyéni elképzelések megvalósítására.

Plakát letöltése:  1210voxmirabilis01.jpg (669 kB)

A tavalyi sikeres, teltházas hangversenyek után ismét itt a Vox Mirabilis Kamarakórus Hangversenybérlete!

plakat

Ebben az évadban is neves zenészeket, együtteseket , szólistákat és zenekarokat hívtunk meg.
Minden koncertnek igyekszünk egy bensőséges, meghitt, igazi zenei hangulatot varázsolni.
Szeretettel várunk minden zenekedvelőt családjával, barátaival együtt!

Ajándékozzon hangversenybérletet szeretteinek!

Plakát letöltése:  1210voxmirabilis_berlet.pdf (1 MB)

Vox Mirabilis Kamarakórus
www.voxmirabilis.5mp.eu