2025.07.04. - A Székesfehérvári Egyházmegye örömmel ad tájékoztatást a híveknek (különösen is a Prohászka Imaszövetség tagjainak), hogy a június 27-én megtartott konkurzus alkalmával két személy nyert felvételt az egyházmegye papnövendékei közé: Rákóczi Ferencz Ákos (Besnyő) és Koller Péter Bálint (Székesfehérvár-Maroshegy).
Rákóczi Ferencz Ákos teológiai tanulmányait és a szemináriumi éveket Esztergomban, az Érseki Papnevelő Intézetben; Koller Péter Bálint pedig Budapesten, a Központi Papnevelő Intézetben kezdi meg.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk