Nagyböjti hitoktatói, világi lelkipásztori munkatársi lelkinap

2008. 03. 01.

Időpont: 10 h 00
Helyszín: Székesegyház és Szent István Mûvelődési Ház

Tisztelettel és szeretettel hívja Spányi Antal püspök atya a paptestvéreket és rajtuk keresztül a hitoktatókat és a világi lelkipásztori kisegítőket a nagyböjti lelki napra.

A találkozó 10 órakor kezdődik a Székesegyházban püspöki szentmisével. Fél 10-től gyónási lehetőséget biztosítunk. A szentmise után átmegyünk a Szent István Művelődési Házba, ahol 11 órakor rövid tájékoztató előadást tart Spányi Antal püspök atya az aktuális lelkipásztori célokról.

Fél 12 órakor kezdődik Kató Csaba világi hitoktató (Budapest) előadása a Biblia és katekézis témában; mely előadás után lehetőség lesz kérdések föltételére. 13 órakor közös agapéval zárul a találkozó. Agapé után fakultatív beszélgetésre lehetőséget biztosítunk jelenlévők számára.